piątek, 11 sierpnia 2017

Urodziny Oliwki!

urodziny-ruchomy-obrazek-0045
Cześć! Dziś - 11 sierpnia urodziny obchodzi ktoś bardzo wyjątkowy - moja najlepsza przyjaciółka Oliwka. Z tej okazji zrobiliśmy dla niej z Radkiem (moim bratem) przyjęcie - niespodziankę. Postanowiłam podzielić się z Wami zdjęciami z imprezy i ciekawymi pomysłami na urodziny Waszych kumpli. Zapraszam Was do czytania!







Już wczoraj przygotowywałam galaretkowy tort i desery lodowe. Rano zrobiłam bitą śmietanę, a Radek zerwał świerze owoce. Kusząco to wygląda, prawda?
Galaretki: agrestowa, cytrynowa, truskawkowa.


Później razem z bratem wybraliśmy miejscówkę. Padło na kąt przed naszym domem wśród winogon, obok ogrodu. Zanieśliśmy tam stół, nakryliśmy go obrusem, przynieśliśmy krzesła i dodaliśmy bukiecik. Radek kupił baloniki, a ja zawiesiłam serpentyny.
Dodaliśmy jeszcze napój z lodem i misiowe żelki - mniam!


Piniata pełna sukierków - główna atrakcja. Ja zrobiłam taką w kształcie arbuza. Wystarczy wyciąć z kartonu wszystkie ścianki owoca, skleić je taśmą umieszczając w nim cukierki, później wyciąć z bibuły frędzle i przykleić. Następnie przywieszamy naszą piniatę na sznurku np. do trzepaka, zawiązujemy solenizantce oczy, dajemy kij i kazujemy jej ją rozbić!

 Po przyjęciu obowiązkowo - basen. Po nim z Oliwką bawiłyśmy się w limbo i robiłyśmy gwiazdy. Było bardzo fajnie. Pod koniec zjadłyśmy moje ulubione placki cukiniowe i grałyśmy w Bomb it. Jest to superowa gra!

                To był bardzo fajny dzień:)

A teraz wszyscy razem przed monitorami zaśpiewajmy STO LAT dla Oliwki!
Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam!
Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam!
Jeszcze raz, jeszcze raz niech żyje, żyje nam,
niech żyje nam!
A kto? A Oliwka!



urodziny-ruchomy-obrazek-0180

5 komentarzy:

  1. Szczesciara! 😀😀 Jak wszystkim znajomym takie robisz to chce byc nastepna! 👍

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajne przyjecie, a jakie smaczne slodkosci. Narobilas mi checi na bita smietane :-) I kocia Lili jak sie rozbawila :-) Bawcie sie dobrze :-) Pozdrawiam wakacyjnie :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo kolorowo, na pewno była świetna zabawa :) Widać, że bardzo zależy Ci na Oliwii. Życzę Wam szczęścia dziewczyny!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Pozytywna Pati , Blogger