sobota, 29 kwietnia 2017

Słoik wyzwań

Nie było mnie tu ponad tydzień. Mam nadzieję, że moje Pozytywki tęskniły za mną :*. Dziś zrobię post o słoiku wyzwań. Z góry przepraszam za jakość zdjęć itd. Po prostu brat nie pożyczył mi laptopa, ani aparatu, więc robię to tabletem.
 Największą popularność w ostatnich latach zdobył chyba słoik z wyzwaniami związanymi ze zdrowym stylem życia, ale mój słoik będzie miał wyzwania o każdej tematyce. Będą to po prostu zwykłe zadania typu: ,,Idź na spacer", ,,Zrób kok", czy ,,Posprzątaj coś". Tu pokażę Wam, jak  wykonać własny słoiczek.

                                    Słoik Wyzwań


1. Znajdź słoik z zakrętką.

Ja wybrałam słoik po maśle orzechowym. Dokleiłam etykietę i dokładnie go umyłam. Wy możecie użyć słoika po dżemie, ogórkach, czy nutelli. Każdy słoik jest dobry.
2. Przyklej na nim etykietę.
 

Słoiczek z etykietą będzie się na pewno ładnie prezentował. Możecie taką kupić w sklepie. Ja je wydrukowałam i podkleiłam dwustronną taśmą klejącą.


3. Podpisz słoikSkoro już mamy etykietę, to warto na niej coś napisać. Moja propozycja jest banalna - ,,Słoik wyzwań'', ale możecie też wykorzystać np. ,,Wylosuj zadanie".

4. Zostały wyzwania.

Tu wystarczy trochę ruszyć głową. ,,Poliż drzewo", ,,Otwórz okno", ,,Zaśpiewaj coś na cały głos" -  to tylko kilka z milionów możliwości. Baw się. Bądź kreatywny.Mam nadzieję, że pomysł Wam się spodobał. Pozdrawiam Was wszystkich!
 Pati

1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawy pomysl. Ja zrobilam cos takego, ale zamiast wyzwan dalam motywujace cytaty.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Pozytywna Pati , Blogger